Aktuálny čas je 18 Nov 2018, 03:27

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Stránka 2 z 2 [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Xperia Play
PoslaťNapísal: 09 Apr 2011, 13:53 
Užívatel
Obrázok užívateľa

a to som si to chcela kupit! no,raz sa mi to snad do ruk dostane :P

Killzone 3,Killzone 2,Crysis 2,Resistance 2,Infamous,Infamous 2,Midnight Club:Los Angeles,Soul Calibur IV, Tomb Raider:Underworld,God of War III,Assassin´s Creed I, II, Brotherhood, Battlefield:Bad Company
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok

PoslaťNapísal: 09 Apr 2011, 18:50 
Obrázok užívateľa

no ja om sa s tim uz hral. je to trosicku pomalsie od SE ARC ale to ze je tam PS je skvele. proste super. som drtil Cresha alebo Sims 3. fakt best mobil.

Obrázok

PoslaťNapísal: 09 Apr 2011, 19:28 
Užívatel
Obrázok užívateľa

vsak vravim,ze to budem mat...raz :D

Killzone 3,Killzone 2,Crysis 2,Resistance 2,Infamous,Infamous 2,Midnight Club:Los Angeles,Soul Calibur IV, Tomb Raider:Underworld,God of War III,Assassin´s Creed I, II, Brotherhood, Battlefield:Bad Company
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok

PoslaťNapísal: 11 Apr 2011, 12:49 
Užívatel
Obrázok užívateľa

NicoleMabelle píše:
a to som si to chcela kupit! no,raz sa mi to snad do ruk dostane :P

ktorý gembler by ho nechcel :) ja raz dúfam, že sa dočkám zostavy: PS3+NGP+SEXPlay :twisted:

Moje Hry : Gran Turismo 5 XL Edition NTSC, Gran Turismo 5, Uncharted 3: Drake's Deception, Resistance 3, CoD4: Modern Warfare, Grand theft Auto: Episodes from Liberty City, Battlefield: Bad Company 2 Ultimate Edition, LittleBIGPlanet, Dead Space CZ, Duke Nukem FOREVER, inFamous, WipeOut HD+Fury, Dead Nation, Uncharted: Drake's Fortune, Mirror's Edge, Resistance.
Volant: Logitech G25 Obrázok
Obrázok

PoslaťNapísal: 13 Máj 2011, 19:50 
Užívatel
Obrázok užívateľa

no tak dnes som bol z kamosom( ktory ma mimochodom otca riaditela sony ericsonu ) a mal aj ten mobil se x play .. pohode je to mobil!!:)

PoslaťNapísal: 13 Máj 2011, 22:46 
Užívatel
Obrázok užívateľa

Zecko píše:
no tak dnes som bol z kamosom( ktory ma mimochodom otca riaditela sony ericsonu ) a mal aj ten mobil se x play .. pohode je to mobil!!:)

skoda len ze predaje su strasne ubohe :lol: neviem co vlastne SONY chcelo tymto dokazat 8-)

Majitel Nintendo 3DS Cosmos Black FW.2.1.0-3E
Majitel iPAD 16 GB Wifi fw.4.2.1 JB
Majitel NDSi Black
Obrázok

PoslaťNapísal: 14 Máj 2011, 21:39 
Užívatel
Obrázok užívateľa

šak to .. je dosť drahý ...
on mal bielu verziu :) mam aj fotku keby ste neverilii :D

PoslaťNapísal: 23 Máj 2011, 22:45 
Užívatel
Obrázok užívateľa

Kedze mi mobil nahodou spadol rozbil sa mu displej chcem Sony Ericsson,ale asi mi bude stacit Xperia :)

ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok

PoslaťNapísal: 29 Apr 2012, 15:59 
Užívatel

akurat som zistoval ako si natom Xperia Play dnes stoji a ostal som milo prekvapeny:

v mojich ociach sa momentalne zda byt jednotkou na trhu mobilneho hrania, daleko prevysujuca aj ps vitu alebo ktorykovek tablet:

slabe stranky:

a) musim priznat ze absencia analogovych pacok je sklamanim, no pri porovnani so smartphonmi je ovladanei tlacitkami a dotykovymi kolieskami uplne iny level, dokonca je mnozstvo androidovych hier priamo optimalizovanych pre ovladanie xperie

b) samozrejme Xperia ma aj par vlastnych hernych titulov (ajked pochopitelne nedosahuju urovne titulov pre Vitu)

silne stranky:

1) od ps vita bezi na androide cim ziskava automaticky pristup k obrovskej hernej kniznici androidu, ktora je naozaj lacna a aj pri obmedzeni LEN na free tituly sa daju najst hromady kvalitnych a skvelych hier (nedajboze ak ci clovek este da pozor na zlavy a docasne free akcie)

2) dokaze emulovat mnoztvo systemov - Atari 2600, ZX Spectrum, Commodore 64, Amiga, Nintendo Gameboy, Gameboy Advance, Super Nintendo, Sega Master System. Sega Genesis/Megadrive, N64
http://gordonbennett.blogspot.com/2011/ ... peria.html
niekomu sa moze zdat tato moznost zbytocna, ale nostalgicky hraci alebo ktokolvek kto sa trochu zaujima o hernu historiu no nemieni vrazat peniaze a cas do hardwaru a hrania (neatraktivnych) hier na velkych obrazovkach tak dokaze absolvovat vylet v case aj cestou do prace

3) do istej miery podporuje hry z PSX - niektore (napr. Crash Bandicoot) maju vlastny port, niektore sa daju manualne (ajked trochu pracne) portnut ak ma clovek ISO subor povodnej PSX hry
a tu nehovorime o noname hrach - je mozne hrat klenoty ako Final Fantasy 7,8,9, alebo Tekken 3, GTA 2, Resident Evil atd.

4) a zlaty klinec!
podpora onlive! vdaka mechanickym tlacitkam podporuje nielen hry optimalizovane pre smartphony (touchscreen) ale aj tie ktore vyzaduju samostatny gamepad!
ahoj moderne hry! hodte si do youtube "xperia play onlive" a budete milo prekvapeni
pri plne nabitej povodnej baterke tak clovek dokaze ziskat 3-5h hrania
treba priznat ze pri niekotrych hrach ako napriklad Deus Ex: Human Revolution dost obmedzuje absencia R2/L2 a moznost stlacenia pacok, ale stale daleko prevysuje ovladanie bez gamepadu,

5) co sa tyka slabeho clanku - baterky 1500mAh - nepriek tomu ze ide o herne zariadenie, uzivatelia sa zhoduju ze je vydrz vyborna - prave vdaka 1 jadru procesora a slabsiemu vykonu zariadenia (v porovnani s inymi smartphonmi ako napr, Galaxy S2 a pod.)
no komu by bolo malo, moze upgradovat s mugenom (link) na takmer dvojnasobnu kapacitu baterky
na ebay sa da tato baterka najst aj podstatne lacnejsie 2x 3600mAh + kryt len za 15e (link)

pravdaze silnejsia baterka pridava na vahe a rozmeroch no prekpavapivo sa uzivatelia zhoduju ze hrubsia XP sa drzi dokonca lepsie

6) dokonca aj cena zacina byt prijemnejsia z povodnych vyze 500e/$ klesla na hranicu 200-250 nova (link), pouzita samozrejme este nizsie (link)
ak clovek vezme v uvahu opotrebenu baterku pri kupe z druhej ruky a usetrene financie vyuzije na kupu silnejsej baterie od mugenu,
dostane za prijemnu cenu android smartphon so skvelou vydrzou, moznostou rozsiernia o kopu aplikacii, sirokej hernej kniznice zacinajucou vykopavkami od atari konciacu tohtorocnymi novinkami na onlive - a legalen zaobstaranie hier je na XP neporovnatelne lacnejsie nez kupovanie kariet do vity
premna osobne moznost zahrat si Minecraft, Final Fantasy 7 alebo okusit trochu retra s pohodlnym ovladanim na cestach prevazuje nad moznostami vity alebo terajsich smartphonov

mozno niekoho zaraza chybajuca marketingova podpora zo strany sony, no je ocividne preco si XP neuzila tolko publicity ako by si zasluzila - ak by XP obsahovala aj analogove packy resp. R2/L2 bola by priamou konkurenciou pre PS vita a kanibalizovala by jeho zakaznicku bazu (co by pri nakladoch vynalozenych na vitu bola pre sony samovrazda)

nevravim ze je to mobil pre kazdeho a nikdy nic lepsie nepride
(osobne by som zabijal pre vylepsenu verziu s analogovymi packmai a pridanymi RL2 tlacitkami) ale kazdopadne sa Xperia Play ukazala ako ovela zaujmavejsie a uzitocnejsie zariadenie nez sa na prvy pohlad zdalo :twisted:

PS:
uzitocnym upgradom za usetrene penazie moze byt este matne protinarazove puzdro ktore, okrem ochrany pri padoch tiez nechyta odtlacky prstov tak lahko ako leskly povrch XP, nehrozi vyklznutie z ruk a drzi sa ovela prijemnejsie (dokonca aj v potiacich sa dlaniach pocas lete)
mojim favoritom je Trident Case Aegis 16e (link) ktory krem krytov oboch strank obsahuje aj folia proti skrabancom pre samotny displej a predny kryt je jemne vyvyseny aby chranil displej pri dopade na plocho

existuju aj lacnejsie alternativy Rubberized Hard Case 9e (link) BLACK SHELL CASE 3e (link) CLEAR SHELL CASE WITH BLACK GEL EDGE 4e (link) Silver Aluminium Hard Back Case 9e (link) Grain Silver Plastic Back Cover 3e (link) a mnohe kryty s podtlacou 7e

zial nevyhodou je ze puzda niesu usposobene pre tucnejsiu verziu zadnej krytky, vtedy treba pouzit na ochranu vrecko/krabicku

ak by sa niekto rozhodol predsalen pouzivat XP bez krytu odporucam biele prevedenie, lepsie sa hodi k vnutru pristroja a odtlacky su na nom menej viditelne

Naposledy upravil renault dňa 30 Apr 2012, 00:00, celkovo upravené 4

PoslaťNapísal: 29 Apr 2012, 19:04 
Užívatel

Krasne napisane :) Uz mi chyba len link na bazos ;)

PoslaťNapísal: 30 Apr 2012, 00:09 
Užívatel

zo srandy pridane aj linky na bazos/heureku, pridane uzitocne info o krytoch a updatnute ceny pre baterky

inak som uprimne sokovany kombom 2 bateriek s viac nez dvojnasobnycm vykonom a zadnym krytom len za 15e, kebyze ci clovek vezme obe plne nabite do vlaku/lietadla ma zarucenu absurdne dlhe hranie,
len skoda ze s tymto upgradom nieje kompatibilne ziadne puzdro

Stránka 2 z 2 [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť