Aktuálny čas je 11 Dec 2017, 16:18

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Slovak Fallen Angels (Destiny: klan)
PoslaťNapísal: 21 Aug 2016, 14:06 
Užívatel
Obrázok užívateľa

Zdravím Vás. Viem že podobných príspevkov je tu už neúrekom ale aj napriek tomu by som sa chcel spýtať či by náhodou niekto z Vás nemal záujem vstúpiť do novovytvoreného slovenského klanu. Mojim hlavným cieľom je vytvoriť klan pre tých ľudí, ktorých hra destiny stále baví, sú aktívnymi hráčmi a nebaví ich neustále zháňať na pomoc druhých. Destiny hrávam už dosť dlhú dobu a nepatrím medzi tých ktorých hra omrzela. Ak by nás bolo dostatok mám v pláne pravidelne organizovať Raid či už hard alebo normál pričom tým menej skúsenejším by som rád pomohol. Ide mi hlavne o tom aby sa našla skupinka super ľudí ktorý si majú záujem navzájom pomáhať a zažiť kopec srandy pri tejto hre. Či sú to strike misie, spoločný Iron banner či osiris alebo aréna COE. S príchodom nového DLC prichádza aj nový raid ale aj nové misie tak prečo by sme ich mali prechádzať sami keď nemusíme :). Viem že SK/CZ klanov je strašne veľa, no viem aj to že ich je strašne veľa neaktívnych.

Ak by sa niekto našiel kľudne ma kontaktuje tu alebo si ma rovno pridajte na psn nick: Delix_svk.
Taktiež hľadám niekoho, kto by mi s klanom vedel pomôcť a bol by adminom.

Ďakujem koniec hlásenia snáď sa niekto nájde

Naposledy upravil dr pako dňa 09 Okt 2016, 14:11, celkovo upravené 1

moje hry: Uncharted Drake´s Fortune, Uncharted 2: Among Thievs, Killzone 3, Red Dead Redemption, God Of War 3, Dirt 3, Clive Barker´s JERICHO, NHL 2010, NBA 2010, Little Big Planet, SMACKDOWN vs RAW 11
môj

PLATINOVKY: Uncharted Drake´s Fortune - získáná dňa 4.8.2011

FEEDBACK: http://www.ps3zone.sk/viewtopic.php?f=55&t=33145

Predmet príspevku: Re: Destiny nový KLAN (PS4)
PoslaťNapísal: 09 Okt 2016, 14:11 
Užívatel
Obrázok užívateľa

Stále priíjmame nový členov.. pomaly sa nám klan rozrastá ;)

moje hry: Uncharted Drake´s Fortune, Uncharted 2: Among Thievs, Killzone 3, Red Dead Redemption, God Of War 3, Dirt 3, Clive Barker´s JERICHO, NHL 2010, NBA 2010, Little Big Planet, SMACKDOWN vs RAW 11
môj

PLATINOVKY: Uncharted Drake´s Fortune - získáná dňa 4.8.2011

FEEDBACK: http://www.ps3zone.sk/viewtopic.php?f=55&t=33145

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť