Aktuálny čas je 20 Okt 2018, 11:35

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Stránka 50 z 52 [ Príspevkov: 570 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: YLOD - YELLOW LED OF DEATH - Zlta ledka smrti
PoslaťNapísal: 06 Máj 2012, 21:06 
Užívatel

nie ja sa rozhodujem medzi 160 -320 kedze mam doma 500 ku hardisk z fatky je tam rozdiel neakych 30 ecka tak abi som potom nelutoval

PoslaťNapísal: 08 Máj 2012, 07:36 
Užívatel

Zdravim, takze som prisiel na velmi zaujimavu vec pri oprave PS3-FAT. Mala YLOD, prvy krat gpu aj cpu nahrial teplovzduskou, plejko slo asi dva dni potom znova YLOD. Znova som nafuka, slo asi den. Potom ma to uz nasralo. Zistil som ze ked som plejko zapol rozobrate tak slo. Akonahle som dosku prisroboval k chladicom a dal tam ten vrchny plech a sroby ktore som dotiahol plejko ani za boha naskocit vkuse YLOD. Napadlo ma povolit srobky, tak som postupne skusal az som prisiel na to ze ked som povolil dve o par zavitov plejko fachalo. Ale sa prehrievalo kedze nebol dostatocny pritlak chladica k cpu alebo gpu uz neviem ktory som povolil. Zas ma to nasralo. Tak som to chytil a poriadne sa na to pozrel, no prisiel som na veeeelmi zaujimavu vec. Ten plech co je navrchu teda v tych miestach nad cpu a gpu je ani nie 2mm od povrchu dosky s SMD suciastkami !!! Velmi zaujimave. No a este ked sa dokrutia sroby ? Potom to jednoznacne opre o SMD a to je jasny skrat !!! Tak som chytil, vystrihol z papiera take kococky, ktore som nasledne strcil pod plech aby odizolovalo plech od dosky, vsetko poskladal a sroby som dotiahol tak na fest ze som zodral velky srobovak :D:D:D:D Zapol plejko a ono naskocilo !!!!! A doteraz slape, uz je tomu 2 tyzdne no viac a to hrajem jak divy na nom, ale mam druhe slimko hravam teraz na slim, fatko maju rodicia na filmy a slape !!! Hadam to niekomu pomoze pri oprave YLODU fat. ))) Ziadne rebally gpu, cpu, platit za to jak kkt, ked tam staci vopchat papier a slape jak nove, neviem ci to len v mojm pripade alebo u vsetkych, treba vyskusat :)))

PoslaťNapísal: 08 Máj 2012, 08:30 
Užívatel
Obrázok užívateľa

xyle zaujmavy postreh, urcite to skusim ked sa dostane ku mne dalsia konzola, zaujmalo by ma aky papier si tam dal, a nebolo by od veci dat aj fotku, ale pokial sa na PSku po ylode pozera len film, tak tam nie je grafika namahana, a procak to niako unese, jednu co som nehal v obyvacke na filmy sla po oprave asi pol roka...
takze skus na tej konzole hrat v kuse ak vydrzi mesiac, tak si objavitel, uz po tyzdni klasickou opravou konzola na 100% zomre, takto ak vydrzi vazne nieco na tom bude :)

Hry ktore mam alebo presli cez moje ruky::Motorstorm,Uncharted Drake´s Fortune, GTA4, Grid:Race Driver,Def Jam Icon, Godfather The Don´s Edition,Godfather2, NFS:Pro Street, NFS:Shift, NFS:Undercover, Blazzing Angels 2,Mercenaries2, Burnout Paradise, Uncharted2, COD4, Asassins Creed, Little Big Plannet,Resistance ,Midnight Club L.A,GTA:TBoGT, GTA:TLaD,EyePet, inFamous, GOW: Collection...
PS3slim:250GB
PS3fat:40GB
FullHD Samsung P2370HD
Logitech x-540 5.1

PoslaťNapísal: 08 Máj 2012, 09:43 
Užívatel

No dal som obycajny papier A4, jj viem ze pokial bezi len film tak cpu a gk nieje namahana, no hraval som na nej BF3 a GT5 denne aj 3 hodiny a vsetko slapalo jak ma :))) Dal som aj novu pastu noctua, vetrak vobec nezvysil otacky. Este ju ale vytrapim poriadne, skusim aj gta4 alebo crysis2.

PoslaťNapísal: 09 Máj 2012, 20:32 
Užívatel
Obrázok užívateľa

xyle85 píše:
No dal som obycajny papier A4, jj viem ze pokial bezi len film tak cpu a gk nieje namahana, no hraval som na nej BF3 a GT5 denne aj 3 hodiny a vsetko slapalo jak ma :))) Dal som aj novu pastu noctua, vetrak vobec nezvysil otacky. Este ju ale vytrapim poriadne, skusim aj gta4 alebo crysis2.

trap ju, stale zapnute a presne tak na tych tazkych hrach (GT5)

Hry ktore mam alebo presli cez moje ruky::Motorstorm,Uncharted Drake´s Fortune, GTA4, Grid:Race Driver,Def Jam Icon, Godfather The Don´s Edition,Godfather2, NFS:Pro Street, NFS:Shift, NFS:Undercover, Blazzing Angels 2,Mercenaries2, Burnout Paradise, Uncharted2, COD4, Asassins Creed, Little Big Plannet,Resistance ,Midnight Club L.A,GTA:TBoGT, GTA:TLaD,EyePet, inFamous, GOW: Collection...
PS3slim:250GB
PS3fat:40GB
FullHD Samsung P2370HD
Logitech x-540 5.1

PoslaťNapísal: 13 Máj 2012, 18:53 
Užívatel

Tak plejko bezproblemov fici, hravam GT5 a BF3 vkuse, cez den aj 2 hodiny :)))

PoslaťNapísal: 14 Máj 2012, 14:29 
Užívatel
Obrázok užívateľa

2 hodiny?Musi vrcat aspon 8hodin. :lol:

PS3 Slim 120gb+Ps4,Volant:G27,Hry ktore mam:Uncharted 1,2,3,Infamous 2,Resistance 2,3,Red Dead Redemption+Undead Nichtmare,Gran Turismo 5,Castlevania: Lords of Shadow,Silent Hill Downpour,Dante's Inferno,Prototype 2,Max Payne 3,Rayman Origins,Test drive unlimited 2,Assassin’s Creed 3,The Last Of Us,Gta5,Gran Turismo 6,PS4- Killzone Shadow fall,Infamous Second Son,Watch Dogs,Battlefield4,Wolfenstein The Now Order,Knack,The Last Of Us Remastered

PoslaťNapísal: 14 Máj 2012, 18:32 
Užívatel

Vcera som hral 4hodiny, a potom este pozrel film, slo bez problemov. Vyzera ze pojde :)

PoslaťNapísal: 15 Máj 2012, 21:04 
Užívatel

aspon predbezne foto hod alebo de asik ?

PoslaťNapísal: 15 Máj 2012, 21:55 
Užívatel

skusil som to s tim papierom ako vravis a nic stale to same este skusim zajtra poriadne nahriat a potom tam dam ten papier a ked to bude fungovat ta ma asi jeb... ked som cca tizden dozadu kupil novu psku

PoslaťNapísal: 19 Máj 2012, 07:19 
Užívatel

A dobre si dal ten papier? Musi byt na cpu aj gpu, z tej strany ako je dps-smd suciastky a ten plech, nie z druhej :D Mne to zatial slape.

Stránka 50 z 52 [ Príspevkov: 570 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť