Aktuálny čas je 20 Okt 2018, 12:40

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: PS3 nejde cez HDMI
PoslaťNapísal: 12 Okt 2015, 13:54 
Užívatel

Zdravím, mám silný problém s konzolou, nejde mi cez HDMI obraz, ani zvuk. Cez VGA(či ako sa volá) kábel mi to ide, no cez HDMI ani za svet. A VGA rozlíšenie nemienim akceptovať.

Skúšal som už inú TV, iný kábel, resetovať PS3(držanie tlačítka 5-10sekúnd), ďalej som skúšal Restore Default system, Restore PS3 System, nič mi nepomohlo. Proste čierny obraz a hotovo.

Doteraz s tým problém nebol, no sťahoval som sa a v druhom byte už to nešlo. Pritom som PSko prevážal v originál krabici a dával naň mega pozor.

Neviete mi poradiť, čo by som s tým mohol robiť? Samozrejme v záruke už nie je, je to PS3 original model, čiže jedna z prvých.

Našiel som na fórach podobné prípady, tam im pomohol väčšinou reštart. u mňa to také jednoduché nie je..

Budem vďačný za každú radu, Ďakujem :?

Predmet príspevku: Re: PS3 nejde cez HDMI
PoslaťNapísal: 12 Okt 2015, 17:09 
Užívatel
Obrázok užívateľa

Zhodou okolností sa mi včera stalo to isté ale len pri hre call of duty black ops. Čiže PS obraz mi normálne išiel ale keď som zapol hru tak žiaden signál. Vyskúšal som vymeniť kábel na SCART(to je ten s na nič rozlíšením) a tam to išlo. Tiež som to nemienil hrať s takým obrazom tak som vymenil späť a už to išlo. Ale tak keď ti nejde vôbec, neviem v čom by mohol byť problém. Vyskúšaj pomeniť všetko čo sa dá(káble, Tv, reštart) a keď nič tak potom je niečo v PS3

PoslaťNapísal: 12 Okt 2015, 20:44 
Užívatel

Ahoj. Ja som mal podobný problém pred pár rokmi tiež pri ps3. Mal som konzolu fat60gb u brácha a on mal slim. Na jeho konzole HDMI kábel isiel a na mojej nie pritom u mňa som ju mal pripojenú cez HDMI a frčala. HDMI som mal zasunutý až nadoraz ale nešlo to tak sme vymenili kábel a išlo to. Skús vymeniť kábel. Iné ma nenapadá.

PoslaťNapísal: 16 Okt 2015, 22:35 
Užívatel

No vyskúšal som 3HDMI káble, na troch rôznych telkách, reštartol som systémové nastavenia, vymazal som dáta a konto a nepomohlo nič. :(

Tak neviem, čo s tým. Na malom rozlíšení odmietam hrať, ak by teda mal ešte niekto nejaký nápad, budem najvďačnejší na svete :)

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť