Aktuálny čas je 22 Mar 2019, 11:00

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

 Stránka 1 z 1 [ Príspevok: 1 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Všeobecné pravidlá fóra - Aktualizácia
PoslaťNapísal: 13 Feb 2013, 05:23 
Užívatel
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Jan 2010, 18:37
Príspevky: 1180
Bydlisko: Piestany
Všeobecné pravidlá fóra

1. Nevedomosť neospravedlňuje - každý člen fora je povinný vedieť pravidlá, sledovať ich aktualizáciu a platnosť. Sťažnosti na účet moderátorov či administrátorov ohľadom vymazania bez upozornenia z dôvodu nevedomosti budú brané ako bezpredmetné a zmazané.

2. Prehľadnosť - témy vkladajte do správnych sekcii. Pokiaľ téma nebude vo vhodnej sekcii, bude presunutá. Ak sa bude situácia u daného užívateľa opakovať, moderátor môže tento príspevok odstrániť a užívateľa potrestať vylúčením, ktorého dĺžka sa bude odvíjať od množstva napomenutí člena fóra.

3. Duplicitné témy - pred poslaním novej témy sa uistite prostredníctvom vyhľadávania, či už rovnaká alebo podobná téma nie je. Až potom zakladajte nové témy. Duplicitné témy sa budú bez upozornenia vymazávať, presúvať alebo zlučovať moderátormi. Moderátor/admin je povinný poslať SS správou tému, kde sa už daná téma rozoberala prípadne ju napíše do uzamknutej témy.

4. Hádky - nehádajte sa s moderátormi ani administrátormi bez dôkazov. Takéto hádky budú brané ako porušenie pravidiel a trestané 24 hodinovým vylúčením.

5. Úprava správ - nepíšte zbytočne ďalšie a ďalšie správy a použite úpravu správy.

6. Slušnosť - vulgárne vyjadrovanie, osočovanie a iné urážanie nie je na tomto fóre tolerované. Správajte sa slušne. Taktiež užívatelia s nickmi podobnými nasledovným: ANTI_XYZ,HNOJ=XYZ,FETUJE_XYZ, prípadne inými urážlivými slovami, budú vylúčení z fóra natrvalo.
Každý užívateľ nesie za svoje správy zodpovednosť. V prípade porušenia ktoréhokoľvek z pravidiel bude člen napomenutý, správa upravená a po opätovnom porušení pravidiel bude člen potrestaný vylúčením, ktorý sa bude odvíjať od počtu napomenutí.

7. Reklama - Fórum nie je online inzercia pre reklamy. Majiteľom stránky je ProGamingShop a propagácia konkurenčných stránok či obchodov zameraných na PS3 príslušenstvo akoukoľvek formou bude trestané vylúčením z fóra.

8. Podpis - je zakázané mať v popise viac ako 10 riadkov textu (4cm na výšku) a viac ako 1 obrázok väčší než 400 (šírka) x 200 (výška), maximálny počet userbarov je 8. Chceme zamedziť tomu, aby bol váš podpis pridlhý a zbytočne rozťahoval fórum. Maximálny povolený rozmer obrázka v podpise je 700 šírka x 200 výška. Často sa totiž stáva, že váš príspevok je kratší ako podpis a to rozširuje fórum o miesto na príspevky. V podpisoch je zakázané mať odkazy na akékoľvek iné stránky, ktoré súvisia s pravidlom Č.7. a akékoľvek vulgárnosti, ktoré súvisia s pravidlom Č.6.

9. Inzerovanie - Ak chcete obchodovať v sekcii bazár, tak čítajte Pravidlá sekcie "Bazár". :arrow: PRAVIDLÁ BAZÁRU

10. Napomínanie - Užívateľom je zakázané napomínať príspevkami členov na fóre za nedodržiavanie pravidiel, na toto sú tu admini a moderátori. Môžete však tému/príspevok nahlásiť alebo poslať moderátorovi alebo adminom SS s odkazom na tému. Ináč to budeme brať ako zbytočné príspevky a spam. Za opätovné porušenie tohto pravidla hrozí okamžité vylúčenie na 24 hod.

11. Súkromné správy - vaše osobné debaty riešte cez súkromné správy, prípadne prostriedky na to určené (skype, icq, digsby, facebook). Fórum takýmito debatami nezapratávajte, takéto príspevky budú brané ako spam a budú sa bez varovania mazať. Za opätovné porušenie tohto pravidla hrozí ban na 24 hodín.

12. Jazyk - toto je slovenské fórum takže tu je povolený Slovenský, ale aj Český jazyk. Za porušenie pravidla je vylúčenie na 24 hod. Po jeho opätovnom porušení hrozí 3 až 7 dní prípadne natrvalo za jeho časté nerešpektovanie.

13. Spam - na fórum je zakázané posielať príspevky, ktorých jediným obsahom sú smajle, prípadne bezvýznamný text. Vaše emócie si nechajte pre seba (samozrejme bez textu iného než bezvecného) a taktiež reakcie, ktoré sú v rozpore s pravidlom číslo 6.

14. Hodnosť - o pozíciu pomocníka, moderátora či admina nežiadajte. Pomocníci aj moderátori sú vyberaní na základe osožnosti pre fórum, naliehaním sa tam nik nedostane.

15. Vylúčenie - ak ste boli vylúčený, nežiadajte o jeho zrušenie. Trest vám bol udelený na základe nerešpektovania niektorého z pravidla/pravidiel a trest si odpykáte.

16. Sťažnosti - výhrady na prácu administrátorov alebo moderátorov bez dôkazov budú ignorované. Ak sa Vám nepáči, nájdite si iné fórum. Členstvo je tu dobrovolné nasilu tu nikoho nedržíme. Sme tu myslím skvelá partia tak sa tak aj chovajme.

17. Multiúčet - je zakázané vytvárať a používať viacerých účtov pre jednu osobu na fóre čiže. To znamená, že ak vám bude udelené vylúčenie a zistíme, že ste sem prišli počas trvania vylúčeniam pod iným nickom, bude vám udelený o to tvrdší trest.

18. Pravidlá - vedenie fóra si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Budeme sa snažiť dať vám včas vedieť o každej zmene pravidiel.


19. Vkladanie videí - prosíme užívateľov, aby videá z YouTube vkladali na fórum prostredníctvom týchto odkazov [youtube][/youtube]. Takto budú videá zobrazené priamo na fóre.

20. Limity - je zakázané pridávať do jednej témy/príspevku viac ako 5 videí. V prípade viacerých videí použite iba odkaz na stránku.

21. Spoilery - hry hráme preto, lebo nás bavia a chceme sa nechať prekvapovať až do konca. Preto je zakázané písať príspevky s informáciami, ktoré by mohli zážitok z hry pokaziť bez vloženia do
Spoiler: UKAZAT
Hry máme radi, tak sa tak aj chovajme. Takéto príspevky bez použitia tejto funkcie sa budú mazať bez upozornenia a po opakovanom porušení hrozí vylúčenie na 24 hodín s následným navyšovaním.

22. Fotky - na forum je zakázané prispievať obrázkom, ktorého rozmery sú väčšie ako 700x500. Väčšie obrázky fórum rozťahujú a sťažujú správcom prácu. Pokiaľ dávate fotku cez online úložisko (imageshack, tinypic), použite [rimg][/rimg], čo fotky automaticky upraví na povolený rozmer.
(o týchto veciach a ich použiteľnosti sa viac dozviete tu) :arrow: viewtopic.php?f=22&t=21429
Prosíme o ich používanie :!:


23. Plagiátorstvo - na fóre je zákaz akéhokoľvek kopírovania textu z SK/CZ a zahraničných stránok bez udania zdroja a zo zahraničných bez prekladu (nevyužívajte Google Translator, snažte sa obsah zostručniť a správne preložiť. Akýkoľvek text ktorý sem dávate, či zo slovenska alebo zahraničia by mal byť "váš text". Za porušenie pravidla hrozí vylúčenie. Ak nájdete na fore príspevok, ktorý by porušoval toto pravidlo - nahláste to, správca ho odstráni. Samozrejme to platí aj pre kopírovanie textu z Ps3zone na inú stránku bez uvedenia Ps3zone ako zdroja. Platí to len na text originálne z tohto fóra, nie sem kopírovaného._________________
Hodnotenie
Obrázok
http://www.hraci.online/ - stránka o hrách a priemysle.
Offline
   
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
 Stránka 1 z 1 [ Príspevok: 1 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

cron