Aktuálny čas je 22 Mar 2019, 10:54

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Data transfer utility- prenos PS3 do new PS3
PoslaťNapísal: 04 Apr 2011, 15:13 
Užívatel

Caute vsetci, nedavno som sa rozhodol preniest cely obsah mojho stareho ps3 fat 80GB do noveho slim 320GB. Je to jednoduche,no mozu sa vyskytnut komplikacie ako mne.

Skusal som mnoho navodov, no az po par dnoch sa mi podarilo tento prenos uskutocnit.

PRIPRAVA:

1,Zaloha trofeji, aktivacia a deaktivacia uctov

Pred prenosom odporucam synchronyzovat trofeje so serverom name na PSN uctoch ktore hravate vy alebo napr. brat, lebo po prenose sa nemusia vsetky zachovat, najme ak uz dlhsie neboli ucty synchronizovane

Ako synchronizovat: zvolime GAME/TROPHY COLLECTION dame trojuholnik a Synch with server

Aby sa mohol uskutocnit prenos, je potrebné na zdrojovom ps3 (source, nase stare ps3 ktore sme pouzivali) DEAKTIVOVAT VSETKY UCTY Z PSN

video-ako deaktivovat PSN ucet

Na novom, cielovom PS3 je nutne vytvorit a aktivovat aspon jeden z PSN uctov- v mojom pripade som vytvoril 3 (pred tym ich nezabudnite deaktivovat)

//Po prenose sa prenesie VSETKO zo stareho ps3 do noveho

TERAZ MOZETE VYSKUSAT 3 KROK- PRENOS

2, Oprava systemu - MUSIME VYKONAT NA OBOCH PS3

BEZ STRATY AKYCHKOLVEK DAT(okrem poskodenych)
1-VYPNEME OBE PS3
-AK SU PS3 VYPNUTE, PRIPOJIME ETHERNET KABEL PRIAMO Z JEDNEJ PS DO DRUHEJ
-DoSTANEME SA DO RECOVERY MENU
--AKO SA DOSTAT DO RECOVERY MENU--
Drzime power/zapinanie na ps3 pokial 3x pipne a potom sa VYPNE.(trva to skoro 30 sekund)
ZNOVA drzime zapinanie pokial ps3 pipne 4x vtedy pustime(posledne dve pipnutia nasleduju hned za sebou)

V RECOVERY MENU ZVOLIME RESTORE FILE SYSTEM ()mala by to byt tretia polozka

odklikame opravu poskodenych dat, po oprave PS3 NESMIEME VYPNUT, vykoname na oboch PS3

A TU UZ TO POZNAME

3, PRENOS DAT Z PS3 do noveho PS3
oboje ps 3 uz su spojene priamo ethernetovym kablom
spustime settings/system settings/ TRANSFER DATA UTILITY
Zobrazia sa dve moznosti

Na starom, zdrojovom PS3 zvolime 1. moznost- Transfer data from this system, to the other PS3 system

Na novom , cielovom PS3 zvolime 2. moznost- Transfer data from the other PS3 system, to this system.

Video ako preniest data:

Cela zalezitost trva takze majte strpenie, moze sa vyskytnut chyba, ked na starom,zdrojovom ps3 vypise chybu ze nie je pripojeny ethernetovy kabel alebo nie je zapnuty druhy system. Vtedy ste pravdepodobne zle spravili 2 krok, Oprava systemu. PO OPRAVE NESMIEME PS3 VYPNUT, IDEME HNED PRENASAT.

Pokial som vytvoril sam tento navod a podarilo sa mi to trvalo to par dni, teraz samotny prenos trval asi 1hod 30min prenasal som asi 45GB dat zo starej FAT 80GB do novej SLIM 320GB. Dufam ze som Vam pomohol a usetril cas ;)

Predmet príspevku: Re: Data transfer utility- prenos PS3 do new PS3
PoslaťNapísal: 26 Jan 2012, 18:51 
Užívatel
Obrázok užívateľa

Podobný prípad som mal z 80 GB Fat na Slim 160 GB :)
Tiež sa mi to nechcelo chytiť zo začiatku ale po takej hodine som to rozchodil stým že som
len deaktivoval dva účty na starej konzole a vytvoril som tam off-line účet používateľ 2 :)
Na novej som mal tiež používateľ 1 :) Proste sa to najprv nechcelo chytiť na prvú šupu ale hneď po reštarte sa to chytilo a v pohode sa všetko prenieslo.Trofeje asi tam mám v poriadku aj na priek tomu že som ich tam ani veľa nemal , takže mi to je jedno či sa v pohode preniesli ale zdá sa že to klaplo v pohode :D Som si to predstavoval že to bude jednoduchšie , tak zase ale stačilo tie účty deaktivovať.Ja mám menu v nemčine , tak nakoniec som sa s toho nejako vysomáril :lol: Lebo keby som to mal v angličtine tak neviem , neviem 8-)

A ešte niečo pred začatím prenosu ma vyzvala nová Slim 160 gb konzola aby som z formátoval HDD a samozrejme som vybral Quick a potom sa začalo prenášať.
Potom som starú 80 GB s formátoval aby tam nič už nebolo a keď tak si tam možno vytvorím nejaký new tretí účet.

PoslaťNapísal: 01 Jún 2012, 09:46 
Užívatel
Obrázok užívateľa

chalani a ako mam postupovať ked si chcem zalohovat data z mojej PS3 na nejake externe medium.... na USB napr...da sa to ?

lebo posielam PSko na reklamaciu a chcem mat doma zalohovane vsetky data... dik

>FEEDBACK<
8 OK 0 BAD

PoslaťNapísal: 05 Júl 2012, 17:29 
Užívatel
Obrázok užívateľa

omg tak toto bude teda uz je na case si zadovazit slimko a fakt netusil som ze to bude taka babracka s tym :x

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť