Aktuálny čas je 13 Dec 2018, 17:45

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Stránka 1 z 2 [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Čo je pre vás pri kúpe hry najpodstatnejšie.
Hratelnosť.  33%  33%  [ 69 ]
Príbeh.  23%  23%  [ 47 ]
Grafika.  24%  24%  [ 49 ]
Dĺžka hracieho času.  2%  2%  [ 5 ]
Cena hry.  7%  7%  [ 14 ]
Výsledky recenzii.  12%  12%  [ 24 ]
Celkom hlasov : 208

Autor Správa
 Predmet príspevku: Čo je pre vás pri výbere hry najpodstatnejšie.
PoslaťNapísal: 15 Jún 2008, 01:06 
Užívatel

Čo je pre vás pri výbere hry najpodstatnejšie.

Predmet príspevku: Re: Čo je pre vás pri výbere hry najpodstatnejšie.
PoslaťNapísal: 15 Jún 2008, 01:26 
Užívatel

tazke :D az na vysledky v recenzii a cenu robi vsetko dokopy bombovu hru, vysledky v recenzii su potom uz len vysledkom a cena cenou ktoru musime zaplatit ludom za ich pracu a tak sa im "podakovat" ze pre nas robia to co robia .
ale je to hlavne pribeh + grafika pre mna.
pribeh, tam neni o com...hra z vas robi osobu ktora je priamo vtiahnuta do pribehu, najlepsie ak vasimi cinmi v hre mozete pribeh ovplyvnit, ten styl mam najradsej.
a potom grafika, priamo suvisi s tym co som spomenul, cim realistickejsia grafika, tym vacsi pocit z prezivania hry.

PoslaťNapísal: 15 Jún 2008, 01:30 
Užívatel

matusisko píše:
tazke :D az na vysledky v recenzii a cenu robi vsetko dokopy bombovu hru, vysledky v recenzii su potom uz len vysledkom a cena cenou ktoru musime zaplatit ludom za ich pracu a tak sa im "podakovat" ze pre nas robia to co robia .
ale je to hlavne pribeh + grafika pre mna.
pribeh, tam neni o com...hra z vas robi osobu ktore je priamo vtiahnuta do pribehu, najlepsie ak vasimi cinmi v hre mozete pribeh ovplyvnit, ten styl mam najradsej.
a potom grafika, priamo suvisi s tym co som spomenul, cim realistickejsia grafika, tym vacsi pocit z prezivania hry.

suhlas + bombe chyba este jedna malickost a to hratelnost lebo ak by som sa mal babrat s niakou hrou ktora sa ovlada ako napr. KILLZONE LIBERATION na PSP tak by ma to porazilo prestal by som to hrat aj ked Killzone bol skut. vynimka :D

PoslaťNapísal: 15 Jún 2008, 22:58 
Užívatel

Ja recenziam neverim a ani sa podla nich nikdy neriadim ...je to nazor a postoj k hre ineho cloveka a kazdy clovek ma iny vkus. podla mna je to velka reklama..jeden velky recenzent (napr. IGN) da hre 95/100 tak uz davaju aj ostatny ... alebo si za to vyvojar priplatil aby to tak davali ..preco? aby sa mu hra predavala a aby zarobil...povedzme si vseci vysledky recenzii a nase ovplyvnenie nimy.
prideme do obchodu nateseny na dlhoocakavanu hru. napr. GTA IV . vysolime dva tace prideme domov a hrajeme ..sme stastny mame hru o ktorej sme snivali sme zazrany do deja a hrame ale predsa si len hovorime 9/10 a na internete na fore sa vsade pise o problmoch s hrou a sekani? vsade sa pise o klesajucich frametroch a grafike ktora v skut. bezi na 630p? a vsetci to presa len ospevuju aka je to neskutocna parada :shock: ...po dohrani ocakavanej hry ktora valcuje recenziami si vzdy poviem ze predsa som len v kutiku duse ocakaval cosi viac
niaku hru aka tu uz davno nebola,nieco co ma dostane ako hry z PS2 ako Getaway,Killzone a podobne.
Dnes sa vlastne velka vacsina hier hodnoti AZ privelmi dobre a preto je v to tazke verit ci sa to naozaj oplati zahrat

PoslaťNapísal: 16 Jún 2008, 17:16 
Užívatel
Obrázok užívateľa

Erroy-Ja napriklad uz asi tri tyzdne som nezapol GTA IV,mam 52 % a nejak sa my neche dalej....

Ja som oznacil grafiku a vysledky recenzii.
Grafika hovorte si co chcete je velmi dolezita,dobru hru so zolu grafikou som este ani nevidel.Je to dolezity aspekt.Samozrejme neriadim sa pravidlom,ze ked super grafika ta hned beriem,to nie.Ale proste mam rad dobru grafiku.
Vysledky recenzii ,no tak to je na dlho debatu.J epravda ze v poslednom case je tazke verit recenziam kedze teraz je v mode vo velkom podplacanie.Priklad?Vsetky hry z Microsoft Game Studios......
A nesuhlasim s nazorom ze ked ma hra nizsie jak 70 %tak na nu ani nepozrem.Je to hlupost.Taky 50 Cent Bulletprof,uplne prepadol v recenziach no v skutocnosti to bolo kvalitna hra(tej dobe ked vysla mala ako jedna z mala akcnych hier,v dnesnej dobe uz prudko oblubeny,cover&shoot system),este aj pre mna ako fanusika 50 centa bolo vleke plus ze namiesto hudby v hre ste mali tonu pesniciek od neho aj niektore ktore boli vyrobene specialne pre hru.
Alebo priklad z dnesnej doby.Taky Assassins Creed,v drtivej vacsine recenzie ho riadne kritizovali.A pritom to je jedna z najlepsich hier ake som v zivote hral.

PoslaťNapísal: 13 Jan 2009, 22:23 
Užívatel
Obrázok užívateľa

podla mňa je najdôležitejší príbeh,hratelnosť, grafika a potom to ostatné, na demá sa nespolieham lebo nikdy nekážu to čo majú .

PSN : Valecbos
Feedback: viewtopic.php?f=55&t=10128&hilit=valecbos

PoslaťNapísal: 13 Jan 2009, 22:54 
Užívatel

V prvom rade je to hratelnost, ta ak sa da tak si ju zistim z dema, ak nie tak z recenzii
V druhom rade je to dej (nie pribeh... )
no a nakoniec je to zaner (strielacka, auta...)

-nemusím platiť za online hranie
-nemusím meniť batérie v gamepade ako v 18. storočí...
Let the flame begin

PoslaťNapísal: 17 Feb 2009, 12:10 
Redaktor
Obrázok užívateľa

co za cudaka (lebo hresit sa nema) moze oznacit do ank. ktora je hore,ze pri kupe sa rozhoduje podla toho aka je hratelnost.Odkial to zistite ked ju este nemate (tu hru).33% z vas to oznacilo.Myslim ze tu by sa nemalo tliachat,lebo je aj vela novych ludi,co daju na vas nazor a je dost mozne,ze pri roznych kecoch na tomto fore sa sklamu hned pri kupe prvej hry.Ja vlastne ani nechapem co tam HRATELNOST robi,ved tu zistime iba z recenzii.ALE MOZEM SA MYLIT

PoslaťNapísal: 18 Feb 2009, 23:36 
Užívatel

nuz mozes si hru but pozicat - ak mas od koho
alebo vyskusat demo

-nemusím platiť za online hranie
-nemusím meniť batérie v gamepade ako v 18. storočí...
Let the flame begin

PoslaťNapísal: 01 Jún 2009, 11:52 
Užívatel
Obrázok užívateľa

V prvom rade je to hratelnost!Hra moze byt krasna skvela ale ked ma na figu ovladanie...nasere.Za 2..online multiplayer!Aby sa clovek nehral len s cpu...vies odkial vyjdu,kde budu,kolko ich je...poznate to.No a potom grafika,velkost arey kde sa to odohrava a jazyk!!!Privitaly by sme viac cz audio ako titulky.napr fifa cz je bomba pocut to v cestine a aj menu je v pohode.Napr fallout 3 je super ale polovicu veci vobec nerozumiem hoci som rok a pol pracoval v uk...proste speci slovicka a hovorena slangova anglictina..takze takto..

PoslaťNapísal: 30 Jún 2009, 18:03 
Užívatel

jednoznacne grafika a typ hry napr ja som fanusik NHL10 hrozne sa nanu tesim niekto ma rad aj zaner hry moze mat hra naj grafiku ale ked sa mi nepaci zaner tak ne ako sa hovori 100 ludi 100 chuti

Stránka 1 z 2 [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia