Aktuálny čas je 11 Dec 2017, 16:16

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Stránka 2 z 2 [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Prehrávanie Blu Ray filmov,MKV na PS3...
PoslaťNapísal: 11 Okt 2010, 17:40 
Užívatel

mne to skonvertovalo ako pisete v tom navode a film ma taku istu velkost ... to je v poho alebo mam daco zle ? film ma 11,6GB :-)

PoslaťNapísal: 13 Okt 2010, 12:15 
Užívatel
Obrázok užívateľa

ZMIJA11 píše:
mne to skonvertovalo ako pisete v tom navode a film ma taku istu velkost ... to je v poho alebo mam daco zle ? film ma 11,6GB :-)

v pohode vlastne sa ti tam len zmenila koncovka z MVK na AVI napr,,ked chces mat mensiu velkost povyberaj vsecky zvukove stopy a titulky a nechaj si len čestinu,velkost klesne :idea:

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Moj feedback: viewtopic.php?f=55&t=13599
Obrázok

PoslaťNapísal: 04 Dec 2010, 23:15 
Užívatel

aby som neotváral novú tému, spýtam sa tu:
aké veľké súbory je možné prehrávať na PS3 slim verzii? 4GB ?

PoslaťNapísal: 11 Júl 2011, 09:44 
Užívatel
Obrázok užívateľa

Vie mi niekto poradiť prečo niektoré MKVČka mi pri prevode buď cez mkv2vob alebo tsMuxer vypíšu že v tsmuxer.exe sa vyskytla chyba preto treba aplikáciu zavrieť keď dám zavrieť potom beží repairing AC3 a keď to prebehne vyhodí že muxing sa nepodaril a dá jedine možnosť ukončiť. Robí mi to už dosť filmov a určite mám program v poriadku lebo vačšina filmov mi ide prerobiť bez problému. Mylím si že to má súvis s prerobením filmu cez program MKVmerge pretože ak cez neho nechám prebehnúť hoci aj film ktorý mi inak cez tsmuxer funguje začne sa chovať rovnako a blbne. Proradťe mi prosím niekto čo s tým, mám už takto pomaly 15 filmov a neviem čo s nimi. či sa dajú nejak opraviť alebo cez nejaký iný program prerobiť do m2ts. Musí to byť m2ts lebo inak to neprehrám na PS3 a to je jediný HD prehrávač čo mám. Na pc idú tie mkvčka prehrať v pohode lenže pc nemám zase 5.1 a ani digitálny obrazový výstup takže táto možnosť neprichádza absolútne do úvahy.

Obrázok

Moje hry: GTA4, NFS Undercover, NFS Shift, Midnight Club Los Angeles, Battlefield BC, Battlefield BC2, Battlefield 1943, Wolfenstein, Assassins Creed 2, LOTR Conquest, Dead Space, Killzone 2, Far Cry 2, GT5 Prologue, COD Modern Warfare 2, COD World At War, GOW3, Condemned 2, Infamous

Môj profil: http://www.ps3zone.sk/viewtopic.php?f=9&t=9203&p=55264#p55264

Obrázok

PoslaťNapísal: 11 Júl 2011, 10:45 
Užívatel
Obrázok užívateľa

a co keby ste vyskusali DivX Plus Converter? Ten robi tiez mkv subory. Neskusal som sice cely bluray film, ale mensie subory urobilo pekne a rychlo bez posunutia zvuku....
A ma este moznost urobit video subor pre PS3....
Link na web- http://www.divx.com/en/software

ak ho niekto vyskusat chce, nech mi da maila, poslem mu generator sn cisiel pre neho ;)

Obrázok

PoslaťNapísal: 03 Sep 2013, 20:35 
Užívatel
Obrázok užívateľa

mattovic píše:
Vie mi niekto poradiť prečo niektoré MKVČka mi pri prevode buď cez mkv2vob alebo tsMuxer vypíšu že v tsmuxer.exe sa vyskytla chyba preto treba aplikáciu zavrieť keď dám zavrieť potom beží repairing AC3 a keď to prebehne vyhodí že muxing sa nepodaril a dá jedine možnosť ukončiť. Robí mi to už dosť filmov a určite mám program v poriadku lebo vačšina filmov mi ide prerobiť bez problému. Mylím si že to má súvis s prerobením filmu cez program MKVmerge pretože ak cez neho nechám prebehnúť hoci aj film ktorý mi inak cez tsmuxer funguje začne sa chovať rovnako a blbne. Proradťe mi prosím niekto čo s tým, mám už takto pomaly 15 filmov a neviem čo s nimi. či sa dajú nejak opraviť alebo cez nejaký iný program prerobiť do m2ts. Musí to byť m2ts lebo inak to neprehrám na PS3 a to je jediný HD prehrávač čo mám. Na pc idú tie mkvčka prehrať v pohode lenže pc nemám zase 5.1 a ani digitálny obrazový výstup takže táto možnosť neprichádza absolútne do úvahy.

Obrázok

pretiahni ho cez MKV merge GUI .... pravdepodobne chýba nejakí kodek alebo hlavička
a potom to spracuj cez TS muxer ;) na kvalite nestratíš

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Moj feedback: viewtopic.php?f=55&t=13599
Obrázok

Stránka 2 z 2 [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť